Aplikace pro návštěvníky

Jsem návštěvník

Jak si vrátit zbylé peníze, jak jednoduše dobít kredit a co dělat, když informační papír s QR kódem není k nalezení? Máme odpovědi na vaše otázky.

Jak si dobiju kredit

Dobití kreditu vlastně znamená připsání peněz na náramek s čipem, pomocí kterého budete na akci platit. Trochu jako na začátku milénia s telefonním kreditem. Není to nic složitého a platit náramkem zvládne opravdu každý. Pokud všechny peníze, které si dobijete, neutratíte, do 14 dnů od skončení akce si můžete v NFCtron Pass nebo pomocí QR kódu na účtence, zažádat o jejich vrácení zpět na svůj bankovní účet. Jak na to, najdete tady. Kredit si můžete dobít ještě před akcí online, anebo přímo na akci. Zvládnete to ještě před vstupem, případně kdykoliv v průběhu.

Jak si dobít kredit před akcí?

  • Zvolte typ vstupenky, vyberete si částku, kterou si přejete dobít, a potvrdťe vstupenku zeleným tlačítkem.
  • Následnou platbu můžete provést pomocí Apple Pay, Google Pay, platební kartou nebo bankovním převodem. Je ale dobré myslet na to, že bankovní převody o víkendu můžou být příliš pomalé, a tak je vhodnější zvolit platbu kartou či Apple/Google Pay.
  • Náramek s čipem pak dostanete přímo na akci, jen co se prokážete příslušným QR kódem.
  • Dobíjení kreditu online před akcí vám ušetří spoustu času. Vyhnete se frontám a můžete se jít bavit bez otálení.


Byl pro vás tento článek užitečný?
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na chat.
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na [email protected].