Aplikace pro návštěvníky

Jsem návštěvník

Jak si vrátit zbylé peníze, jak jednoduše dobít kredit a co dělat, když informační papír s QR kódem není k nalezení? Máme odpovědi na vaše otázky.

Proč se registrovat do NFCtron Pass?

V NFCtron Pass najdete vše přehledně na jednom místě. Celý proces je rychlý, jednoduchý a bezpečný. Registrujete se, nakupujete vstupenky, dobíjíte si kredit, kterým pak platíte na akci, refundujete si nevyužité finance, sledujete svou útratu a mnohem více. Každá elektronická vstupenka obsahuje unikátní QR kód sloužící k prokázání platnosti vstupenky. Ve svém účtu můžete také objevovat další akce a vybírat si, kam se vydáte příště.

Byl pro vás tento článek užitečný?
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na chat.
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na [email protected].