Aplikace pro návštěvníky

Jsem návštěvník

Jak si vrátit zbylé peníze, jak jednoduše dobít kredit a co dělat, když informační papír s QR kódem není k nalezení? Máme odpovědi na vaše otázky.

Cena vstupenky byla vyšší než očekávaná

V případě, že vám nesedí částka k uhrazení, nejdříve si prosím zkontrolujte, jestli jste nezvolili jiný typ vstupenky. Pokud ano, můžete jednoduše zažádat o výměnu, stačí kontaktovat naši podporu na [email protected]. Další častou možností vyšší ceny může být skutečnost, že jste kromě koupě vstupenky zvolili i dobití kreditu. Nevyužitý kredit si můžete vrátit na účet pomocí online účtenky.

Byl pro vás tento článek užitečný?
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na chat.
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na [email protected].