Aplikace pro návštěvníky

Jsem návštěvník

Jak si vrátit zbylé peníze, jak jednoduše dobít kredit a co dělat, když informační papír s QR kódem není k nalezení? Máme odpovědi na vaše otázky.

Zboží naúčtované víckrát

Prodejce vám musí po každé transakci ukázat cenu , kterou jste za daný produkt zaplatili a také kolik vám zbývá kreditu. Pokud prodejce udělal chybu a špatně vám naúčtoval zboží, má možnost ve svém NFCtron zařízení objednávku refundovat.


Pokud si prodejcovu chybu uvědomili až po skončení akce, tak se nám prosím ozvětě na [email protected] a do zprávy prosím přiložte fotografii vašeho QR kódu. Pokud QR kód nemáte, tak nám pošlete fotografii zadní strany vašeho čipu, kde je vyražené unikátní číslo daného čipu a napište nám, o jakou akci se jedná.

Byl pro vás tento článek užitečný?
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na chat.
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na [email protected].