Aplikace pro návštěvníky

Jsem návštěvník

Jak si vrátit zbylé peníze, jak jednoduše dobít kredit a co dělat, když informační papír s QR kódem není k nalezení? Máme odpovědi na vaše otázky.

Nedaří se mi dobít kredit

Snažíte se dobít si přes NFCtron Pass kredit, ale on se ne a ne připsat? Nejčastěji je na vině porouchaná platební metoda, třeba jen párvteřinový výpadek internetu zrovna ve chvíli, kdy jste chtěli peníze převést, limity na kartě, příliš dlouhá prodleva v placení, anebo třeba špatně zadaný kód pro převod. Zkuste to prosím znovu, a kdyby se ani na další pokus peníze nepodařilo převést, ozvěte se prosím na [email protected].
 
Kredit si také můžete dobít na místě konání akce. Slouží k tomu označená dobíjecí místa NFCtron, na kterých můžete zaplatit jak hotově, tak kartou. To jen tak, kdyby se vám to hodilo víc.

Byl pro vás tento článek užitečný?
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na chat.
Nenašli jste zde to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím náš tým podpory na [email protected].